• Seksiyonel Kapı Servis - Otomatik Kapı Servis

DRN YAPI Otomatik Döner Kapılar, sadece bir giriş kapısı değil, aslında binaların prestijlerinin ilk noktasıdır. Döner Kapılar, bir taraftan konforu ve enerji tasarrufunu sağlarken, diğer taraftan da binalar için güçlü bir izlenim yaratan etkileyici giriş çözümleridir.

 

DRN YAPI Otomatik Döner Kapıların, Manuel Döner Kapılardan farkı, giriş ve çıkışlarında bulunan sensörlerdir. Bir motor mekanizmasıyla döndürülen ve akıllı güvenlik sistemleriyle donatılarak enerji tasarrufunun yanı sıra insan geçişlerindeki güvenliği sağlayan en kullanışlı ürünlerdir.

 

DRN YAPI Otomatik Döner Kapıların 2, 3 ya da 4 kanatlı olanları mevcuttur. Özellikle 2 kanatlı Döner Kapılar, mümkün olan en geniş iç hacmi ile insanların bagaj ve diğer hacimli eşyaları taşımaya ihtiyaç duyduğu yerlerde ideal bir çözümdür. 3 kanatlı modeller daha büyük bölmesel boşluk yaratırken, 4 kanatlı modeller daha geniş ağızlı bir açıklık sağlar. Hacimli eşyalar ya da tekerlekli sandalye ile geçiş sağlanacaksa (3/4), çap 3000 mm veya üzeri olmalıdır.

 
Whatsapp